Warunki handlowe oraz regulamin serwisu

1. Informacje ogólne

1.1 Właścicielem serwisu jest firma „HANNA STYLE” Hanna, Sławomir, Maciej Nowak s.c. Siedziba firmy: ul. Żabikowska 61, 62-052 Komorniki; NIP 7772881837, Regon: 300213436

1.2 Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Wystawiamy faktury VAT.

1.3 W razie anulowania zamówienia prosimy o jak najszybszy kontakt pocztą elektroniczną sprzedaz@hannastyle.eu, gdyż staramy się realizować przesyłkę zaraz po otrzymaniu zamówienia.

1.4 Użytkownicy serwisu mają zakaz przesyłania treści o charakterze bezprawnym lub sprzecznym z zasadami współżycia społecznego.

2. Ogólne warunki handlowe

2.1 Firma Hanna Style s.c. sprzedaje bieliznę w cenach hurtowych podmiotom, które w zakresie swojej działalności posiadają wykazane kody PKD powiązane ze sprzedażą bielizny. Cennik hurtowy jest dostępny po zalogowaniu na stronę hurt.hannastyle.eu

2.2 Warunki płatności uzgadniane są z każdym klientem indywidualnie drogą mailową (adres e-mail właściwy dla spraw handlowych (klienci hurtowi) to hurt@hannastyle.eu).

2.3 W celu uzyskania dostępu do strony hurt.hannastyle.eu należy założyć konto, którego dane zostaną przez nas zweryfikowane i potwierdzone, a dostęp do bazy produktowej wraz z cenami odblokowany.

2.4 Zamówienia hurtowe można złożyć za pomocą serwisu hurt.hannastyle.eu lub droga meilową. Zamówienia złożone przez telefon nie są przyjmowane.

3. Formy płatności

3.1 Akceptujemy następujące formy płatności: przy odbiorze, karta płatnicza, wpłata na konto (zwykły przelew).

3.2 W przypadku wybrania wpłaty na konto (przelew zwykły) prosimy dokonywać przelewu dopiero po otrzymaniu od nas informacji o dostępności towarów.

4. Dostępność towaru

4.1 Termin realizacji zamówienia zależy od dostępności w magazynie wyrobów gotowych i jest podawany na prośbę klienta, na wskazany przez niego mail. Mogą wystąpić braki w realizacji zamówienia ze względu na długi okres produkcji. Na prośbę klienta podajemy terminy dostępności danego modelu.

5. Formy dostawy/Koszty przesyłki

5.1 Koszty przesyłki zależą od wartości zamówienia. Zamówienia o wartości przekraczającej 500 pln netto wysyłane są na koszt Producenta. Zamówienia poniżej ww/w kwoty wysyłane są na koszt Zamawiającego (kurier GLS lub DPD – 17 pln netto / 1 przesyłka do 30kg).

5.2 Istnieje możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy (Dział Sprzedaży). W przypadku wybrania tej metody dostawy prosimy poczekać na informację, że paczka jest gotowa do odbioru.

5.3 Niezgodność wynikająca z pomyłki podczas realizacji zamówienia należy zgłosić nie później niż 2 dni od dnia otrzymania towaru.

6. Reklamacje - niezgodność towaru z umową

6.1 W przypadku wykrycia wady podczas użytkowania produktów w ciągu 2 lat od momentu dostarczenia przesyłki Klient ma prawo do zgłoszenia niezgodności towaru z umową.

6.2 Prosimy o odesłanie do nas przesyłki wraz z krótkim opisem wady. Firma Hanna Style zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w nieprzekraczalnym terminie 14 dni.

7. Ochrona danych osobowych

7.1 Państwa dane osobowe podawane podczas składania zamówienia wykorzystywane są wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Nie są one, ani nigdy nie będą przekazywane innym podmiotom. Klient ma prawo do wglądu do swoich danych, ich poprawienia, aktualizacji lub ich usunięcia,  a pełen dostęp do swoich danych jest możliwy przez każdego użytkownika po zalogowaniu się na stronę i otworzeniu panelu klienta.

7.2 Operatorem danych osobowych jest firma „HANNA STYLE” Hanna, Sławomir, Maciej Nowak s.c.