Historia naszej firmy zaczęła się tak naprawdę od jednej nitki i pomysłu, który następnie dniami i nocami staraliśmy się realizować, zaliczając wzloty i upadki, jak to na początku zwykle bywa. Nasze pomysły na klasyczną bieliznę i próby odszycia pierwszych wzorów, pozwoliły nam stworzyć piękną, spójną kolekcję, co zaowocowało pierwszym sukcesem na lokalnym rynku.

7.png
Podążając za zmianami i chęcią dopasowania się do dynamicznego rynku lat 90., zakupiliśmy pierwszą maszynę bezszwową, która samotnie stała w garażu, a my uczyliśmy się z nią obchodzić.

2_ver2.pngI w ten sposób, małymi krokami, zdobywając nową wiedzę i umiejętności w dziedzinie produkcji bielizny bezszwowej, staliśmy się jednym z niewielu jej producentów w naszym kraju. Determinacja i zapał do rozwoju tej technologii sprawił, że otworzyły się przed nami ogromne możliwości produkcji i realizacji wielu pomysłów już nie tylko bieliźnianych, ale również modowych, z którymi zwracają się do Nas projektanci i partnerzy handlowi.

5_about.pngObecnie całą swoją uwagę skupiamy na rozwoju i kontrolowaniu naszych najważniejszych filarów produkcji. Zależy nam przede wszystkim na najwyższej kontroli jakości surowców i włókien, z których nasze produkty powstają w rozwiniętym i unowocześnionym parku maszynowym, inwestowania w rozwój i wsparcie kadry doświadczonych dziewiarzy i krawcowych, a także elastycznego dopasowywania się do designerskich zmian w projektowaniu.

8.pngBielizna Hanna Style i Haster od początku do końca tworzona jest w Polsce w naszym zakładzie produkcyjnym w Komornikach. Z delikatnej, zwiewnej przędzy wytwarzamy na maszynach produkty, które nastąpienie przechodzą kolejno przez etapy farbowania, krojenia, szycia, transferowania logotypów, kontroli jakości, pakowania i magazynowania. Wytwarzamy bieliznę męską - Haster, damską - Hanna Style oraz dziecięcą. Oferujemy między innymi kolekcje bielizny: klasycznej, korygującej, laserowej, fitness, ciążowej i termoaktywnej. Misją naszej firmy jest dostarczenie Klientowi przede wszystkim wysoce komfortowej i maksymalnie użytecznej bielizny w przystępnej cenie.5.png

Technologia bezszwowa sprawia, że nasza bielizna jest bardzo komfortowa, nie wbija się w ciało, nie podrażnia go, a innowacyjne technologie i uszlachetnienia (o których można przeczytać więcej tutaj - kliknij) sprawiają, że możemy oprócz komfortu zapewnić również antybakteryjność, oddychalność i ochronę Twojej skórze.

6.png
Po zmianach, które przeszliśmy, chcemy być odbierani jako Wasz dobry przyjaciel, który zna produkty które oferuje, nie obiecuje czegoś co nie istnieje i przede wszystkim zna Wasze potrzeby, ponieważ sam jest konsumentem i sam dąży do najwyższej jakości i komfortu użytkowanej bielizny. Wartością, z której jesteśmy najbardziej dumni to to, że bielizna jest produkowana w Polsce i dzięki Waszej świadomości i wyborze naszych produktów, istniejemy i prężnie nadal działamy na rynku, pomimo takiej ogromnej ilości bielizny oferowanej przez chiński rynek.4_about.png

Jesteśmy zwolennikami innowacyjnych pomysłów w branży bieliźniarskiej oraz nowoczesnych metod zarządzania firmą, co potwierdzają przyznane nagrody m.in. Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości w 2008 roku. Od początku swojej działalności stawiamy na jakość produktów oraz jakość zarządzania firmą, czego potwierdzeniem jest certyfikat ISO 9001:2008.

1_about.pngAktywnie wspieramy inicjatywy lokalne oraz rozwiązania proekologiczne. Cały nasz zakład produkcyjny zasilany jest energią generowaną z naszej najnowszej inwestycji w zintegrowany system paneli słonecznych. Co więcej, aktywnie wspieramy finansowo społeczne, publiczne kampanie edukacyjne w zakresie ekologii. Posiadamy szeroką sieć dystrybucji produktów w kraju (m.in. w sieciach Rossmann), a także za granicą w Słowacji, Czechach, Danii, Ukrainie, Holandii, Francji oraz Niemczech.